Bulgária – Villamos járművek – ДОСТАВКА НА ЕЛЕКТРОМОБИЛ И ЗАРЯДНА СТАНЦИЯ ЗА НУЖДИТЕ НА ПРЕДОСТАВЯНИТЕ СОЦИАЛНИ УСЛУГИ НА ОБЩИНА КОЗЛОДУЙ
Descriere
Предмет на обществената поръчка включва доставка на електрическо превозно средство (електромобил) и доставка и монтаж на зарядна станция за електрически превозни средства, предназначени за нуждите на предоставяните социални услуги на територията на община Козлодуй, в изпълнение на изискванията на проект „Инсталиране на фотоволтаични системи (ФЕЦ) в съществуващи социални услуги и закупуване на електрическо превозно средство за нуждите на община Козлодуй“, финансиран по Механизма за възстановяване и устойчивост, процедура BG-RRP-13.009. Обществена поръчка е разделена на две обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 - „Доставка на електромобил“; Обособена позиция № 2 – „Доставка и монтаж на зарядна станция“. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП, обособена позиция № 2 „Доставка и монтаж на зарядна станция“, с прогнозна стойност 5 039,60 евро без вкл. ДДС (или 10,41 % от прогнозната стойност за изпълнение на цялата обществена поръчка), ще бъде възложена по реда на нейната индивидуална стойност чрез директно възлагане на основание чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП, тъй като стойността ѝ не надхвърля сумата от 79 998,77 евро и същевременно прогнозната стойност на обособената позиция, възложена по този начин, не надхвърля 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката. Остатъчната прогнозна стойност на поръчката е в размер на 43 362,70 евро без вкл. ДДС. Подробно описание на изискванията за изпълнение на поръчката по обособената позиция, предмет на настоящото възлагане, се съдържа в приложената към документацията техническа спецификация.
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Bulgária – Gépjárművek – „Доставка на специализирана техника и превозни средства за почистване и обследване на замърсени терени и нерегламентирани сметища за нуждите на Община Момчилград в четири обособени позиции“
ОБЩИНА МОМЧИЛГРАДBulgariaMotor vehiclesCrane and dumper trucks4-wheel-drive vehiclesTermen limită în 32 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Bulgária – Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai – „Доставка на части за високоволтовата система на електрически автобуси Yutong“
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАДBulgariaParts and accessories for vehicles and their enginesTermen limită în 32 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Bulgária – Hulladékgyűjtő járművek – „Доставка чрез закупуване на 1 (един) брой чисто нов камион със сметосъбираща надстройка за обслужване на кофи и контейнери и хидравличен кран“
ОБЩИНА КАРНОБАТBulgariaRefuse-collection vehiclesTermen limită în 25 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Bulgária – Különleges célú járművek – Доставка на нови, неупотребявани лекотоварни специални автомобили, с двойно задвижване (4х4) за локализиране на кабелни повреди и тестване на кабелни линии средно и ниско напрежение, еднофазно изпълнение
ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ СЕВЕР АДBulgariaSpecialist vehiclesFără termen limităPublicat pe 01 sept. 2026