Înapoi la căutare
Italia – Servicii poştale – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItaliaPublicat pe 30 aug. 2026
32 zile rămaseDescriere
Procedură deschisă, în conformitate cu art. 71 și 151 al D. lgs. n. 36/2023, pentru încheierea unui Acord-cadră cu un singur operator economic, în conformitate cu art. 59 alin. 3 și 154 al D.Lgs 36/2023, pentru atribuirea Serviciului de livrare a facturilor și a documentelor de credit ale consumatorilor S.I.I. și a serviciilor respective în amonte și în aval, împărțit în 3 lote, pentru o durată de 12 luni.
Coduri CPV
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenItaliaPostal servicesTermen limită în 36 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAItaliaPostal servicesTermen limită în 21 zilePublicat pe 17 aug. 2026
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ItaliaPublic-telephone servicesTermen limită în 32 zilePublicat pe 06 aug. 2026
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitItaliaMail delivery servicesTermen limită în 11 zilePublicat pe 27 iul. 2026