Grecia – Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine – Αρ. Διακήρυξης 009/2026
Descriere
Anunț de concurs deschis electronic internațional, cu criteriu de adjudicare cea mai avantajoasă din punct de vedere economic, bazat pe cea mai bună relație calitate-preț, pentru furnizarea de „Reactivanți și Consumabile pentru efectuarea de teste: a) Serologie și b) Teste Speciale de Coagulare a Sângelui, cu donarea gratuită a echipamentului necesar, cu metoda preț pe test” (CPV 33696100-6 și 33696500-0, în mod corespunzător), pentru a acoperi nevoile Spitalului, pentru trei (3) ani, cu un buget total de 831.000,00 € cu TVA și cu posibilitatea de prelungire a contractelor pentru încă doi (2) ani, cu o valoare totală estimată de 1.385.000,00 € cu TVA (Nr. Anunț 009/2026 a/a EOID 386594, 501162, 501169, 501170)
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GreciaPaper sterilisation pouches or wrapsTermen limită în 30 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGreciaMedical kitsOperating tablesIncubatorsTermen limită în 44 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GreciaMedical equipmentsTermen limită în 44 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GreciaElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesTermen limită în 40 zilePublicat pe 30 aug. 2026