Ţările de Jos – Echipament de măsurare a zgomotului – Geluidmeetnet gemeente Eindhoven
Descriere
Pentru descrierea completă, consultați documentele de licitație publicate. Beneficiarul urmează o procedură de licitație publică europeană conform Legii de licitații (Aw), publicată pe platforma de licitații TenderNed. Contractul include minim 30 de seturi de măsurare a sunetului fixate (din care 27 de clasă 2 conform IEC-61672-1 și 3 de clasă 1) și trei seturi de măsurare a sunetului mobile (clasa 1 conform IEC-61672-1) pentru colectarea de date despre sunet în municipiul Eindhoven. Poziția unităților de măsurare a sunetului va fi determinată printr-o consultare între beneficiar și licitant. Cât de posibil, meterele de sunet vor fi plasate în apropierea meterele de calitate a aerului. Valoarea estimată a contractului se bazează pe date istorice și este de 50.000 EUR pe an. Cu o durată maximă de zece ani a contractului, aceasta se traduce prin 500.000 EUR, excluzând eventualele costuri de implementare. Niciun licitant nu poate deriva drepturi din aceste informații.
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Hollandia – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply and Analysis of NH₃ Passive Samplers (Diffusion Tubes) for the MAN Network and additional projects
Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM)Țările de JosLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Laboratory servicesTermen limită în 44 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Hollandia – Időpont-regisztráló és hasonló készülékek; parkolóórák – Parkeerautomaten
Gemeente MeppelȚările de JosTime registers and the like; parking metersParking metersInstallation services of parking meter equipmentTermen limită în 56 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Hollandia – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Metal/Backend Sputter system- second Tender
Nederlandse Organisatie voor toegepast-natuurwetenschappelijk onderzoek TNOȚările de JosLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Industrial machineryTermen limită în 36 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Hollandia – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – X-ray Diffraction System for Energy Materials Characterization
Technische Universiteit EindhovenȚările de JosLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Termen limită în 47 zilePublicat pe 30 aug. 2026