Görögország – Nyitott rakterű kisteherautók – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Descriere
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια οχημάτων και εξοπλισμού πολιτικής προστασίας για τις ανάγκες του Δήμου Πολυγύρου. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 34131000-4 «Ημιφορτηγά», 35111500-0 «Συστήματα πυρόσβεσης», 34136100-0 «Μικρά φορτηγά», 34144710-8 «Τροχοφόροι φορτωτές» και 34113000-2 «Αυτοκίνητα με κίνηση στους τέσσερεις τροχούς». Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα. Προσφορές κατατίθενται για τη μία ή και τις δύο ομάδες για το σύνολο των ειδών και των τεμαχίων της κάθε ομάδας. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των διακοσίων ενενήντα χιλιάδων τριακοσίων είκοσι δύο ευρώ και πενήντα οκτώ λεπτών (290.322,58 €) μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 360.000,00 €). Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται μέχρι και την οριστική παραλαβή του συνόλου των ποσοτήτων των αγαθών σε δώδεκα (12) μήνες.
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Görögország – Különleges célú járművek – Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσιο της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Θήρας
ΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣGreciaSpecialist vehiclesWireless telecommunications systemInformation systemsTermen limită în 33 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Görögország – Rendőrségi járőrcsónakok – Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗGreciaPolice patrol boatsTermen limită în 34 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Görögország – Ambulanciás járművek – Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣGreciaAmbulancesTermen limită în 34 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGreciaSpecialist vehiclesCrane and dumper trucksTermen limită în 33 zilePublicat pe 30 aug. 2026