Înapoi la căutare
Italia – Produse de îngrijire personală – BANDO ISTITUTIVO DEL SISTEMA DINAMICO DI ACQUISIZIONE (SDA) AI SENSI DELL’ART. 32 DEL D.LGS. 36/2023 PER LA FORNITURA DI PRODOTTI E MATERIALE IGIENICO SANITARIO PER LA PROVINCIA DI BRESCIA E GLI ENTI ADERENTI ALLA CUC “AREA VASTA BRESCIA
PROVINCIA DI BRESCIAItaliaPublicat pe 24 iun. 2026
1.025 zile rămaseDescriere
BANDUL DE INSTITUȚIE AL SISTEMULUI DINAMIC DE ACUZIȚIONARE (SDA) CONFORM ARTICOLULUI 32 AL D.LGS. 36/2023 PENTRU FURNIZAREA DE PRODUSE ȘI MATERIAL IGIENIC-SANITAR PENTRU PROVINCIA BRESCIA ȘI ENTITĂȚILE ADERENTE LA CUC „AREA VASTA BRESCIA“
Coduri CPV
Personal care productsCleaning and polishing productsKitchen equipment, household and domestic items and catering suppliesContainers for waste materialPolythene waste and refuse sacks and bagsSanitary vending machinesMiscellaneous medical devices and productsProtective gear
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItaliaMiscellaneous medical devices and productsTermen limită în 31 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItaliaCathetersTermen limită în 40 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItaliaMedical consumablesTermen limită în 39 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – isola immunometrica 2026
A.O. SAN GIOVANNI DI DIOItaliaLaboratory reagentsTermen limită în 39 zilePublicat pe 03 sept. 2026