Înapoi la căutare
Italia – Echipament de parasailing – FORNITURA DI MATERIALI DI CONDIZIONAMENTO CARICHI INDIVIDUALI PER PARACADUTISTI PER IL POTENZIAMENTO DELLA CAPACITA AVIOLANCISTICA
DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI AERONAUTICI E PER L’AERONAVIGABILITÀItaliaPublicat pe 17 feb. 2026
Nu este dată deadlineDescriere
- n. 5130 Contenitori polivalente pentru lansarea cu parașută a armelor de asalt; - n. 5130 Imbracături cu “H” cu sistem de eliberare “single point release” pentru condiționarea rucsacurilor pentru lansarea cu parașută a personalului militar parașutist; - n. 5130 Benzi de frânare încărcate pentru lansări cu parașută cu funi de legare. Valoarea totală 7.589.777,67 din care prestări programate de 5.059.851,78 de euro și o parte opțională de 2.529.925,89 de euro.
Coduri CPV
Parasailing equipment
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Olaszország – Tornatermi felszerelés – PROCEDURA APERTA TELEMATICA PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA E POSA IN OPERA DI ARREDI NELLA NUOVA PALESTRA A SERVIZIO DEL PALAZZETTO DELLO SPORT
Comune di La SpeziaItaliaGymnasium equipmentTermen limită în 26 zilePublicat pe 27 aug. 2026
Olaszország – Sportcikkek és felszerelések – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DI FORNITURA E POSA DI PLAYGROUND PRESSO GIARDINI A LAGO DEL COMUNE DI COMO
Comune di ComoItaliaSports goods and equipmentTermen limită în 37 zilePublicat pe 06 aug. 2026
Svédország – Játékszerek – Lekmaterial & Pedagogiskt material till förskolan 2026
Falkenbergs KommunSuediaToysGamesEducational gamesTermen limită în 30 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Svédország – Szabadtéri sportfelszerelés – Ljusriggar till Finnvedsvallen
Värnamo kommunSuediaOutdoor sports equipmentField and court sports equipmentExterior lightsTermen limită în 32 zilePublicat pe 03 sept. 2026