Înapoi la căutare
Această licitație a expirat.
Franţa – Hârtie pentru tipărit – 25N0756_Acquisition de papiers d'impression
METROPOLE NICE COTE D'AZURFranțaPublicat pe 24 iun. 2026
Deadline trecutDescriere
Această consultare se lansează în conformitate cu procedura: Invitație la licitație publică – articolele R.2124-2 1° și R.2161-2 la 5 din Codul de comandă publică. Aceasta are ca obiect achiziționarea de hârtie de imprimare pentru nevoile serviciilor Metropolei Nice Côte d'Azur.
Coduri CPV
Printing paperPulp
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Franciaország – Üzemanyagkártyák – ACCORD- CADRE A BONS DE COMMANDE - FOURNITURE DE CARBURANTS POUR LA VILLE DE FOURMIES
Commune de Fourmies (59)FranțaAgency fuel cardsDiesel fuelPetrolTermen limită în 26 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Franciaország – Számítógépes kellékek – Fourniture, installation et maintenance des équipements numériques pour les écoles de la ville d'Osny
Commune d'OsnyFranțaComputer suppliesTermen limită în 31 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Franciaország – Irodai kellékek – ACCORD-CADRE POUR L’ACHAT ET LIVRAISON DE FOURNITURES SPECIFIQUES POUR LES ARCHIVES ET LA BIBLIOTHEQUE DEPARTEMENTALES, LE SERVICE DOCUMENTATION ET LA MEDIATHEQUE DU DEPARTEMENT DES BOUCHES-DU-RHONE (2026-0399)
DEPARTEMENT DES BOUCHES DU RHONEFranțaOffice suppliesStationeryTermen limită în 38 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Ebédjegy – Fourniture et livraison de coupons restaurant
Loire SemèneFranțaLuncheon vouchersTermen limită în 28 zilePublicat pe 02 sept. 2026