Înapoi la căutare
Irlanda – Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) – LA3067DPS - Dynamic Purchasing System for the Supply of Laboratory and Research Equipment to the Irish Public Sector
Education Procurement Service (EPS)IrlandaPublicat pe 10 mar. 2026
Nu este dată deadlineDescriere
Sistem de Aprovizionare Dinamică pentru Furnizarea de Echipamente de Laborator și Cercetare pentru Sectorul Public Irlandez, DPS va cuprinde 19 loturi
Coduri CPV
Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3798C - UL - CFT for the Supply and Delivery of a Coastal and Offshore Autonomous Surface Vehicle (ASV) for University of Limerick (UL)
Education Procurement Service (EPS)IrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Marine equipmentSurvey vesselsTermen limită în 8 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation and Commissioning of an Environmental Chamber for DCU
Dublin City UniversityIrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Termen limită în 11 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Írország – Észlelő- és analizálóberendezések – Request for Tenders for the Provision of Four Videoscopes
Office of the Revenue Commissioners_366IrlandaDetection and analysis apparatusChecking and testing apparatusSpectroscopy devicesTermen limită în 40 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation of an Electrochemical Multichannel Workstation for TU Dublin
Technological University Dublin (TU Dublin)IrlandaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Instruments for checking physical characteristicsTermen limită în 13 zilePublicat pe 26 aug. 2026