Înapoi la căutare
Germania – Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor – HLS-Fachplanung für den Neubau der FOS/BOS Hans-Leipelt-Schule in Donauwörth
Landkreis Donau-RiesGermaniaPublicat pe 17 mai 2026
Nu este dată deadlineDescriere
Județul Donau-Ries lansează planificarea specializată HLS (conform § 55 HOAI) pentru construcția școlii noi FOS/BOS Hans-Leipelt din Donauwörth printr-un procedeu de licitație publică VgV în două etape cu concurs de participare (conform § 74 VgV), începând cu faza LPh 1.
Coduri CPV
Consultative engineering and construction servicesEngineering servicesEngineering design servicesHeating-system design servicesPlumbing consultancy services
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Verkehrsuntersuchung A 661 zw. AS Friedberger Landstaße und AK Offenbach
Die Autobahn GmbH des Bundes - NL WestGermaniaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermen limită în 31 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Németország – Hídellenőrzési szolgáltatások – Prüfung_Überwachung v. Ing-BW, DIN1076, Baulast Land-Südbezirke - Bauwerksprüfungen und Bauwerksüberwachungen gemäß DIN 1076
Land Berlin, Senatsverwaltung für Mobilität, Verkehr, Klimaschutz und UmweltGermaniaBridge-inspection servicesTermen limită în 10 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Németország – Mérnöki szolgáltatások – VKE D171, B228, Ersatzneubau Krefeld-Uerdinger Rheinbrücke - Umweltplanerische Leistungen
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbHGermaniaEngineering servicesTermen limită în 29 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Generalplanungsleistungen Biogutvergärungsanlage
Abfallentsorgungs- und Stadtreinigungsbetrieb der Stadt ChemnitzGermaniaEngineering design servicesFără termen limităPublicat pe 30 aug. 2026