Înapoi la căutare
Franţa – Lucrări de construcţii de staţii de epurare a apelor reziduale – Commune de RIEUX-EN-CAMBRESIS - (Département du Nord) Reconstruction de la station d'épuration d'une capacité de 17 000 EH
NOREADE SIDEN-SIANFranțaPublicat pe 30 mar. 2026
Nu este dată deadlineDescriere
Comuna RIEUX-EN-CAMBRESIS - (Departamentul Nord) Reconstrucția stației de epurare cu o capacitate de 17.000 EH
Coduri CPV
Sewage workSewage plant equipmentSludge-treatment works
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FranțaMotorway construction worksTermen limită în 28 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFranțaConstruction workTermen limită în 14 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFranțaRefurbishment workTermen limită în 25 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFranțaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workTermen limită în 39 zilePublicat pe 02 sept. 2026