Înapoi la căutare
Germania – Carburanţi de tip kerosen – Flugturbinenkraftstoff F-44, FY0025
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrGermaniaPublicat pe 21 apr. 2026
Nu este dată deadlineDescriere
Livrare de 3.248 m³ combustibil pentru turbine de zbor F-44, FY0025 conform specificației DEF STAN 91-86, Issue 7, Publication Date 28 September 2025 pentru perioada de livrare 01.09.2026 - 30.11.2026. S-au format 2 loturi.
Coduri CPV
Kerosene jet type fuels
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHGermaniaElectricityTermen limită în 32 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHGermaniaElectricityTermen limită în 31 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzGermaniaElectricityTermen limită în 32 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHGermaniaNatural gasTermen limită în 31 zilePublicat pe 03 sept. 2026