Înapoi la căutare
Germania – Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice – Konstruktion, Errichtung und Inbetriebnahme der Verdichtereinheiten für das Projekt BGEA Bützow
ONTRAS Gastransport GmbHGermaniaPublicat pe 14 apr. 2026
Nu este dată deadlineDescriere
ONTRAS Gastransport GmbH (ONTRAS) intenționează construirea unei instalații pentru injectarea biogazului curat (BGEA - BioGasEinspeiseAnlage) în Bützow. Această licitație publică include adjudicarea proiectării, construcției și punerii în funcțiune a două unități redudante de compresie, inclusiv toate serviciile accesori și instalațiile auxiliare, pentru BGEA Bützow.
Coduri CPV
Works for complete or part construction and civil engineering workCompressorsGas compressorsInstallation services of compressors
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Németország – Szellőzés szerelése – Neubau Biophotonik-Gebäude - VE4300 Raumlufttechnik
Leibniz-lnstitut fur Photonische Technologien e. VGermaniaVentilation installation workVentilation and air-conditioning installation workTermen limită în 32 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Németország – Vasútépítés – ABS/NBS KaBa, PfA 9.2, VP I-07.2 Bauleistungen, Oberbau, LSW Bph 9
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)GermaniaRailway construction worksTermen limită în 32 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Németország – Kapcsolóállomás szerelése – Gebäudeautomation
Krankenhauszweckverband BayreuthGermaniaSwitching station installation workOther electrical installation workAutomation systemTermen limită în 33 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Németország – Épületbontás és bontási munka, földmunka – GB-Rückbau GHI VE-201 Abbruch
SLK-Kliniken Heilbronn GmbH-BauGermaniaBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workTermen limită în 43 zilePublicat pe 02 sept. 2026