Înapoi la căutare
Italia – Diverse aparate şi produse medicale – CND Q02 - DISPOSITIVI PER OFTALMOLOGIA
PuntoZero s.c.a.r.l.ItaliaPublicat pe 20 iul. 2026
21 zile rămaseDescriere
Procedură deschisă, în conformitate cu art. 71 al D. Lgs. 36/2023, în formă centralizată, împărțită în 59 loturi, finalizată la încheierea convențiilor pentru atribuirea furnizării de „CND Q02 - Dispozitive pentru oftalmologie”, necesare instituțiilor sanitare din Regiunea Umbria.
Coduri CPV
Miscellaneous medical devices and products
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItaliaCathetersTermen limită în 40 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItaliaMedical consumablesTermen limită în 39 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItaliaMedical equipmentsTermen limită în 42 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItaliaMiscellaneous medical devices and productsTermen limită în 31 zilePublicat pe 03 sept. 2026