Înapoi la căutare
Franţa – Lucrări de inginerie şi de construcţii – Autoroute A10 et A81 – Renforcement de 4 buses métalliques et création d’un ouvrage de décharge
COFIROUTEFranțaPublicat pe 05 iul. 2026
24 zile rămaseDescriere
Autostrada A10 – Crearea lucrării de descărcare A10PH1559Bis și întărirea în PRV și beton a canalelor A10PH1558 și A10PH1559
Autostrada A10 – Întărirea în PRV a canalului A10PH1794
Autostrada A81 – Întărirea în beton a canalului A81PI2-1Bis
Coduri CPV
Engineering works and construction works
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FranțaMotorway construction worksTermen limită în 27 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFranțaConstruction workTermen limită în 13 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFranțaRefurbishment workTermen limită în 24 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFranțaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workTermen limită în 38 zilePublicat pe 02 sept. 2026