Înapoi la căutare
Italia – Servicii de contabilitate şi de audit – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAItaliaPublicat pe 16 iul. 2026
14 zile rămaseDescriere
Procedura deschisă împărțită în loturi pentru atribuirea unui serviciu de revizuire contabilă și certificări de proiecte finanțate din fondurile PNRR Ricerca și PNC HLS – TA pentru nevoile Aziendele Sanitarie din Zona Vasta Emilia Centrale (AVEC) și pentru AUSL - IRCCS din Reggio Emilia
Coduri CPV
Accounting and auditing services
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ItaliaInternal audit servicesTermen limită în 23 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AItaliaAdvertising management servicesTermen limită în 42 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOItaliaMarketing servicesTermen limită în 28 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoItaliaTelephone operator servicesTermen limită în 30 zilePublicat pe 30 aug. 2026