Irlanda – Servicii de ajutor pentru utilizatori şi servicii de asistenţă – Provision of Computer Assisted Telephone Interviewing (CATI) services and associated services for the Central Statistics Office, Ireland
Descriere
Furnizare de servicii de contact centre outbound pentru a livra cifrele trimestriale LFS, inclusiv, dar nu se limitează la:
• Un serviciu optimizat, sunând aproximativ 11.000 de potențiali clienți pe trimestru în timpul celor mai productive
• Urmărirea detaliată a tuturor interviurilor și a rezultatelor
• Accesarea sistemelor Autorității Contractante pentru a crea, citi și actualiza datele respondentului
o Autoritatea Contractantă utilizează pachetul software Blaise
• Schimbul de fișiere și rapoarte cheie cu Autoritatea Contractantă
• O soluție robustă de programare / dializare de apeluri
• O forță de muncă foarte de încredere și discretă
• Toate datele rămân în cadrul AEE, sau într-o țară cu echivalență de date
o Serviciile pot fi bazate pe cloud
• Livrarea oportună a serviciilor într-un cronogramă de campanie
• Capacitatea de a furniza servicii în engleză și irlandeză
• Un serviciu foarte disponibil și flexibil
• Prenotificarea respondentilor (text / scrisoare)
• Un serviciu telefonic inbound monitorizat pentru a facilita contactul de la respondentii (volum foarte mic)
• O soluție robustă de înregistrare a apelor
• Furnizarea de servicii de Guvernanță și Asigurare a Calității, de exemplu, întâlniri regulate
• Furnizarea de metrici cheie în timp real, zilnic, săptămânal și lunar
• Procese robuste pentru a gestiona plângerile respondentilor
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrlandaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportTermen limită în 40 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrlandaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesTermen limită în 26 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrlandaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermen limită în 12 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrlandaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesTermen limită în 26 zilePublicat pe 30 aug. 2026