Înapoi la căutare
Franţa – Lucrări de instalare de echipamente pentru distribuţia apei – REMPLACEMENT DES BRANCHEMENTS ET CONDUITES, PROLONGEMENT, RENFORCEMENT OU CREATION DE RESEAU D'EAU POTABLE
Amiens MétropoleFranțaPublicat pe 12 iul. 2026
12 zile rămaseDescriere
Acordul-cadre va fi executat prin emisia de ordine de achizitie. Fiecare lot va fi obiectul unei atribuiri separate. Prestatiile se reglementeaza prin prețuri unitare. Valoarea maximă anuală pentru lotul 1 este de 10 000 000 euro(s) HT, adică 40 000 000 euro(s) HT pentru durata totală a contractului (4 ani). Valoarea maximă anuală pentru lotul 2 este de 5 000 000 euro(s) HT, adică 20 000 000 euro(s) HT pentru durata totală a contractului (4 ani).
Coduri CPV
Water plumbing workWater-main refurbishment construction work
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFranțaConstruction workTermen limită în 14 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFranțaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workTermen limită în 39 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Épületbontás és bontási munka, földmunka – L'AIGLE - Renouvellement urbain du quartier de la Madeleine ANRU - Travaux de désamiantage et de déconstruction de l'école Ribambelle
SHEMAFranțaBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workTermen limită în 27 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – Travaux divers d'entretien et de rénovation des bâtiments et équipements communaux de la ville d'Ajaccio et compte de tiers. Relance du lot 6 Métallerie - Serrurerie
Ville d'AjaccioFranțaOverhaul and refurbishment workInstallation of metal structuresTermen limită în 33 zilePublicat pe 02 sept. 2026