Căutare licitații
Salvează căutareaSursa de date: Tenders Electronic Daily (TED) — licitații de peste prag la nivelul UE.
Căutarea acoperă titlul, descrierea și numele autorității contractante.
35 licitații găsite
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥGreciaFuelsTermen limită în 18 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Görögország – Ólmozatlan benzin – Διαγωνισμός Προμήθειας υγρών καυσίμων (βενζίνης αμόλυβδης, πετρελαίου κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης) για τα έτη 2027-2028-2029
Περιφέρεια Κεντρικής ΜακεδονίαςGreciaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilTermen limită în 28 zilePublicat pe 27 aug. 2026
Görögország – Kenőolaj és kenőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥGreciaLubricating oils and lubricating agentsTermen limită în 14 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο κίνησης-πετρέλαιο θέρμανσης-βενζίνης) & λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Κιλκίς ετών 2026-2027 Τμήματα 1-9 Αρ. Μελ. ΚΟΠ22/2026»
ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣGreciaFuelsHeating oilTermen limită în 31 zilePublicat pe 24 aug. 2026
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών
ΔΗΜΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣGreciaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyFuelsLubricating preparationsTermen limită în 29 zilePublicat pe 23 aug. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΗΒΑΙΩΝ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ - Α/Α Διαγωνιστικής Διαδικασίας 512087
ΔΗΜΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝGreciaFuelsLubricating oils and lubricating agentsTermen limită în 21 zilePublicat pe 20 aug. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2026
ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗΣGreciaFuelsTermen limită în 30 zilePublicat pe 20 aug. 2026
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΑΥΣΙΜΩΝ KAI ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ THN ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΤΗ
ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥGreciaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyHeating oilPetrolTermen limită în 22 zilePublicat pe 17 aug. 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGreciaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilTermen limită în 16 zilePublicat pe 16 aug. 2026
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης και καυσίμων κίνησης
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣGreciaHeating oilDiesel oilUnleaded petrolTermen limită în 17 zilePublicat pe 13 aug. 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο DIESEL & αμόλυβδη) για τα ιδιόκτητα και μισθωμένα οχήματα & μηχανήματα έργου της Π.Ε. Βοιωτίας (Λιβαδειά και Θήβα), καθώς και πετρέλαιο θέρμανσης για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Π.Ε.Β, για τρία έτη, προϋπολογισμού 941.251,75 άνευ ΦΠΑ 24% ( 1.261.462,36€ συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης 10% και ΦΠΑ 24%)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣGreciaDiesel fuelPetroleum and distillatesTermen limită în 15 zilePublicat pe 11 aug. 2026
Görögország – Dízelolaj – Προκήρυξη διεθνούς, ηλεκτρονικού, ανοικτού διαγωνισμού για τη σύναψη συμβάσεων προμήθειας καυσίμων κίνησης (προμήθεια diesel κίνησης CPV:09134100-8, προμήθεια αμόλυβδης βενζίνης CPV: 09132100-4) και πετρελαίου θέρμανσης, με CPV: 09135100-5 συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 282.496,80€, με ΦΠΑ 24% και δικαιωμάτων προαίρεσης 10%
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGreciaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilTermen limită în 11 zilePublicat pe 11 aug. 2026
Görögország – Dízelolaj – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ υγρών καυσίμων για την κίνηση μεταφορικών μέσων και την θέρμανση 2027-2029
ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥGreciaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilTermen limită în 14 zilePublicat pe 11 aug. 2026
Görögország – Ólmozatlan benzin – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΤΟΥΣ 2027
ΔΗΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣGreciaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilTermen limită în 18 zilePublicat pe 11 aug. 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια καυσίμων για το Δήμο Μήλου και τα Νομικά του Πρόσωπα για δύο χρόνια.
ΔΗΜΟΣ ΜΗΛΟΥGreciaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilTermen limită în 15 zilePublicat pe 09 aug. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΓΩΝ. ΚΑΥΣΙΜΩΝ 2027-29
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGreciaFuelsTermen limită în 15 zilePublicat pe 09 aug. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027 ΚΑΙ 2028
ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑGreciaFuelsDiesel oilUnleaded petrolTermen limită în 21 zilePublicat pe 06 aug. 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – Προμήθεια καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου, εκτιμώμενης αξίας 2.048.317,40 ευρώ χωρίς ΦΠΑ με δικαίωμα προαίρεσης έως 30% επί της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης.
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGreciaPetroleum and distillatesHeating oilDiesel fuelTermen limită în 7 zilePublicat pe 05 aug. 2026
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια καυσίμων Δήμου Αλεξάνδρειας για δύο έτη
ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣGreciaHeating oilDiesel fuelUnleaded petrolTermen limită în 9 zilePublicat pe 04 aug. 2026
Görögország – Dízelolaj – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027, 2028
ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝGreciaDiesel oilHeating oilUnleaded petrolTermen limită în 8 zilePublicat pe 02 aug. 2026