Írsko – Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Popis
ETBs vydávajú Žiadosť o Účast na Paneli pre Poskytovanie eKníh do siete škôl a stredísk ETBs. ETBs sú právne subjekty, ktoré majú zodpovednosť za vzdelávanie a výcvik, mládežnícku prácu a rad ďalších funkcií. Doteraz známe ako Výbor pre odborové vzdelávanie (VECs) ETBs spravujú a prevádzkujú stredné školy, ďalšie vzdelávacie kolégia, viaceré národné školy a rad ďalších stredísk pre dospelých, ďalšie vzdelávanie a výcvik, ktoré poskytujú vzdelávacie a výcvikové programy. Existuje 16 ETBs, ktoré spravujú a prevádzkujú viac ako 700 vzdelávacích a výcvikových miest, vrátane: • 260+ stredných škôl (zoznam škôl a stredísk je možné nájsť na http://www.etbi.ie/) • približne 450 vzdelávacích a výcvikových stredísk • 19 výcvikových stredísk • 27 národných komunítnych škôl ETB školy budú konzultovať s členmi panelu a vyberú najvhodnejších členov na základe nasledujúcich kritérií: 1. Vhodnosť navrhnutých eKníh pre výučbový plán. 2. Zákaznícka služba a podpora 3. Schopnosť poskytovať/prepraviť veľké množstvo soft kopií kníh na zariadenia študentov 4. Konečná cena Zaregistrovanie do panelu neznamená udelenie zmluvy, ani neindikuje, že bude udelená akákoľvek zmluva.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetÍrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 5 dniPublikované 26. 8. 2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityÍrskoHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline za 23 dniPublikované 26. 8. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144ÍrskoAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline za 18 dniPublikované 24. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardÍrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 20 dniPublikované 24. 8. 2026