Späť na vyhľadávanie
Nemecko – Archeologické služby – Archäologische Arbeiten (HYROW)
GASCADE Gastransport GmbHNemeckoZverejnené dňa 09. 6. 2026
Nebol zadaný dátum splatnostiPopis
Predmet projektu je výstavba vodíkového potrubia HYROW (DN 1000) od prístavu Rostock do spojenia s OPAL pri Wrangelsburgu medzi Greifswaldom a Anklamom. Potrubie HYROW je súčasťou vodíkového jadrového siete a je vedené pod identifikačným kódom žiadosti KLN008-01. Plánované podniknutie zahŕňa výstavbu výše uvedenej približne 115 km dlhej vodíkového potrubia. Uvedenie do prevádzky vodíkového potrubia HYROW je plánované na koniec roku 2028. Začiatok výstavby je plánovaný na jeseň 2027.
Kódy CPV
Archaeological services
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Kreis Bergstraße - Schul- und Bildungszentrum Ost, Viernheim
Kreis Bergstraße, Eigenbetrieb Schule + GebäudewirtschaftNemeckoEngineering design services for the construction of civil engineering worksArchitectural services for outdoor areasEngineering-design services for traffic installationsTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWNemeckoArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesDeadline za 32 dniPublikované 02. 9. 2026
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)NemeckoProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – GW101 Koppenplatz - Planung Kabeltiefbau
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ MaterialwirtschaftNemeckoArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026