Grécko – Zdravotnícke vybavenie – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΤ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΕΡΓΟΥ: " ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΜΕΝΝ, ΜΕΘ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΩΝ" της Πράξης «Προμήθεια κι εγκατάσταση Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Γ.Ν. «Βενιζέλειο-Πανάνειο», ΚΩΔ. ΣΑ:ΕΠ0027, ΚΩΔ. ΕΝΑΡΙΘΜΟΥ: 2023ΕΠ00270042, ΕΤΠΑ, Πρόγραμμα «Κρήτη 2021-2027» ΟΠΣ 6003296 Δ/ΞΗ 16/2026
Popis
Verejný elektronický otvorený medzinárodný súťažný výber (ΔΙΕΘΝΗΣ) D/ΞΗ 16/2026 na realizáciu podprojektu 6: "Lekárskotechnologické vybavenie, vrátane chirurgických zariadení" z projektu „Zakúpenie a inštalácia lekárskotechnologického vybavenia pre potreby Nemocnice „Venizelio-Pananeio“, KÓD. SA: EP0027, KÓD. ČÍSLO: 2023EP00270042, ETPA, Program „Kréta 2021-2027“ OPS 6003296. Zahrňuje: zakúpenie, inštaláciu, jednoročnú údržbu a sedemročnú opciu na údržbu pre nasledujúce vybavenie: 2 TERMOKOJCE OTVORENÉHO TYPU 1 ZARIADENIE NA REGULÁCIU TEPLOTY 1 ZARIADENIE NA MONOXID AZOTU 4 APARÁTY NA UDRŽOVANIE ŽIVOTNOSTI 1 ENDOSKOPICKÝ STĚN PRE UROLOGICKÉ POUŽITIE
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GréckoPaper sterilisation pouches or wrapsDeadline za 30 dniPublikované 01. 9. 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGréckoMedical kitsOperating tablesIncubatorsDeadline za 44 dniPublikované 01. 9. 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GréckoMedical equipmentsDeadline za 44 dniPublikované 31. 8. 2026
Görögország – Szívkoszorúér-protézisek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"GréckoCoronary endoprosthesesDeadline za 40 dniPublikované 30. 8. 2026