Späť na vyhľadávanie
Španielsko – Prevádzkovanie prístavov – Gestión y explotación de una instalación náutico-deportiva con la ocupación de una superficie total de 33.352,60 m2, ubicada en zona de dominio público portuario del puerto de Eivissa, con especial atención al fomento y enseñanza del deporte que sea un referente en responsabilidad social en el sector náutico.
Presidencia de la Autoridad Portuaria de BalearesŠpanielskoZverejnené dňa 08. 7. 2026
5 dni zostávajúPopis
Spravovanie a prevádzka náuticko-sportového zariadenia s obsadením celkovej plochy 33 352,60 m2, nachádzajúceho sa v oblasti verejného morského prístavu v prístave Eivissa, s zvláštnym dôrazom na podporu a výuku športu, ktorý bude referenčným bodom v oblasti spoločenskej zodpovednosti v náutickom sektore.
Kódy CPV
Port operation services
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAŠpanielskoStorage and warehousing servicesDeadline za 30 dniPublikované 01. 9. 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaŠpanielskoCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesDeadline za 28 dniPublikované 31. 8. 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeŠpanielskoStorage and warehousing servicesDeadline za 21 dniPublikované 18. 8. 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderŠpanielskoPort operation servicesTermín nebol udanýPublikované 18. 8. 2026