Francúzsko – Prenájom nákladných vozidiel s vodičom – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Popis
Táto konzultácia sa týka rámcovej dohody "kompozitnej" : - Časť služieb je zabezpečená podľa bežnej zmluvy a je odmenená celkovou a pevnou cenou. Zahŕňa služby definované v CCTP; - Druhá časť je zabezpečená podľa rámcovej dohody s maximálnym objemom v súlade so článkami L. 2125-1 1°, R. 2162-1 až R. 2162-6, R. 2162-13 a R. 2162-14 Zákona o verejnom obchode a je odmenená jednotkovými cenami. Zahŕňa služby definované v článku 7.4 CCTP a bude spôsobená vydávanie objednávkových listov. Odhadované sumy uvedené v RC sú indikačné a zahrňujú všetky obdobia predĺženia. Hlavné charakteristiky služieb stravovania predstavujú: - 16 500 stráv, ktoré sa majú dodávať na 88 miestach v meste Montpellier v pondelok, utorok, štvrtok a piatok školských období. - 2 500 stráv, ktoré sa majú dodávať na 42 miestach v meste Montpellier v stredu a vo školske voľnočasové dni. Služba zahŕňa dodávku v súlade s normami hygieny a bezpečnosti, ako aj kontrolu množstva a kvality (napr. teplotné merania) dodaných produktov.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancúzskoRoad transport servicesTermín nebol udanýPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancúzskoRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline za 33 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancúzskoRoad transport servicesDeadline za 31 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancúzskoPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline za 56 dniPublikované 02. 9. 2026