Späť na vyhľadávanie
Slovinsko – Služby týkajúce sa trhových slávností – Izvedba skupinskih predstavitev slovenskega turističnega gospodarstva na mednarodnih turističnih sejmih in borzah ter dogodkih v Sloveniji v obdobju od 01.01.2027 do 31.12.2030
Javna agencija Republike Slovenije za trženje in promocijo turizmaSlovinskoZverejnené dňa 12. 7. 2026
1 deň zostávaPopis
Predmet verejného objednávky zahŕňa vykonanie nasledujúcich služieb: a.) Postavenie stánku slovenského turizmu b.) Postavenie výstavného priestoru pre stretnutia s drevenými stienkami, približne dvakrát ročne, napr. pre potreby Slovenskej turistickej burzy. Predmet je bližšie vysvetlený v dokumentácii výzvy.
Kódy CPV
Fair services
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Szlovénia – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Postavitev interpretacijskega centra Otona Župančiča v Vinici – multimedijska in interaktivna oprema z vsebinami«, v sklopu projekta Župančičev svet
OBČINA ČRNOMELJSlovinskoMuseum-exhibition servicesSoftware package and information systemsDeadline za 10 dniPublikované 13. 8. 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Servicios auxiliares en centros culturales, auditorios municipales, teatros y eventos en espacios públicos, museos municipales, artes plásticas y producción de recursos digitales, mediante tres(3) lotes
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaŠpanielskoRecreational, cultural and sporting servicesEvent servicesCultural event organisation servicesDeadline za 29 dniPublikované 31. 8. 2026
Spanyolország – Sportszolgáltatások – Servicio de gestión de Promoción Deportiva Básica y del Programa Sociomotriz de Atención Especial del Ayuntamiento de Los Llanos de Aridane para las temporadas 2026/2027 y 2027/2028.
Alcaldía del Ayuntamiento de Los Llanos de AridaneŠpanielskoSporting servicesDeadline za 26 dniPublikované 31. 8. 2026
Olaszország – Múzeumi szolgáltatások, illetve emlékművek és műemlékek megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del contratto di servizio di gestione del Museo archeologico e delle aree archeologiche di Janna ‘e Pruna e Su Notante del Comune di Irgoli.
COMUNE DI IRGOLITalianskoMuseum services and preservation services of historical sites and buildingsDeadline za 22 dniPublikované 31. 8. 2026