Späť na vyhľadávanie
Francúzsko – Služby verejnej cestnej dopravy – Contrat de concession service public de transport relatif à la gestion et exploitation du réseau de transport de voyageurs de la communauté d'agglomération du Gard Rhodanien
Agglomération du Gard Rhodanien (30)FrancúzskoZverejnené dňa 20. 7. 2026
38 dni zostávajúPopis
Služba koncesie zahŕňa najmä prevádzku mestských, medzi mestami a školských linkov. Ide približne o 950 863 km komerčnej prevádzky (RAD 2024-2025), z toho 615 383 km na školských linkoch. Plánuje sa možná Dodatočná služba (PSE): Špeciálna linka z Laudun-l'Ardoise.
Kódy CPV
Public road transport services
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancúzskoRoad transport servicesTermín nebol udanýPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancúzskoRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline za 32 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancúzskoRoad transport servicesDeadline za 30 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancúzskoPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline za 55 dniPublikované 02. 9. 2026