Späť na vyhľadávanie
Španielsko – Dopĺňanie paliva vozidiel – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)ŠpanielskoZverejnené dňa 29. 4. 2026
Nebol zadaný dátum splatnostiPopis
Služba na správu a prevádzku obslužných plôch v Montcada na ceste C-33 a La Tordera na ceste C-32 (dva lote) v režime koncesie služieb za výmenu pevného a premenlivého poplatku. Ide o kontrakt na príjmy, preto nevyčlení výdavky. V základnom rozpočte na licitáciu nie je uvedená limitácia výdavkov. Uvedený je minimálny (príjmový) poplatok za kontrakt, ktorý má CIMALSA prijímať v rámci pevného ročného poplatku. Všetky dokumenty sú k dispozícii aj v španielčine.
Kódy CPV
Vehicle refuelling services
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAŠpanielskoStorage and warehousing servicesDeadline za 27 dniPublikované 01. 9. 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaŠpanielskoCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesDeadline za 25 dniPublikované 31. 8. 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeŠpanielskoStorage and warehousing servicesDeadline za 18 dniPublikované 18. 8. 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderŠpanielskoPort operation servicesTermín nebol udanýPublikované 18. 8. 2026