Írsko – Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Popis
LMETB zriadil panel, z ktorého bude združovať vhodne kvalifikovaných poskytovateľov služieb na vykonanie programu výcviku, z ktorých môžu byť vybraní účastníci na mini konkurz na udelenie zmluvy na návrh, demonštráciu, vývoj, prispôsobenie, akreditáciu a dodávku výcvikových programov, keď sa objavia konkrétne potreby. LMETB oznamuje všetky svoje známe, identifikované, potenciálne programy, kurzy, ktoré boli predtým identifikované a spravované. Táto verejná zmluvná súťaž bude rozdelená na Loty, ako je popísané v dokumentoch na verejnú zmluvu. Žiadatelia môžu žiadať o jeden alebo viac lotov. Nie je obmedzenie počtu lotov, na ktoré môžete žiadať, ak splňujete kritériá udelenia. Panel bol zriadený 12. júla 2024 a bude bežať 3 roky do 11. júla 2027. Žiadosti budú prijímané e-mailom na adresu [email protected] s nasledujúcim predmetom: Žiadosť o členstvo v paneli pre poskytovanie výcvikových kurzov a demonštrácie v oblasti životného prostredia a energetického manažmentu v 2 Lotoch.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityÍrskoHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline za 23 dniPublikované 26. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetÍrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 5 dniPublikované 26. 8. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144ÍrskoAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline za 18 dniPublikované 24. 8. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardÍrskoEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline za 20 dniPublikované 24. 8. 2026