Späť na vyhľadávanie
Taliansko – Opravy a údržba meracích, skúšobných a kontrolných prístrojov – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTITalianskoZverejnené dňa 16. 7. 2026
18 dni zostávajúPopis
Predmetom zmluvy je služba údržby a kalibrácie technických vedeckých zariadení výskumných zariadení Inail, v režime global service a full risk, nachádzajúce sa v centrách určených v článku 1. Kapitolu zmluvy.
Kódy CPV
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIATalianskoRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsDeadline za 49 dniPublikované 30. 8. 2026
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.TalianskoMiscellaneous repair and maintenance servicesDeadline za 31 dniPublikované 30. 8. 2026
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.TalianskoTelecommunications-infrastructure maintenance servicesDeadline za 36 dniPublikované 30. 8. 2026
Olaszország – Gördülőállomány javítása és karbantartása – S07 - Revisione di SET pneumatici treni Meneghino
Azienda Trasporti MilanesiTalianskoRepair and maintenance services of rolling stockDeadline za 36 dniPublikované 30. 8. 2026