Francúzsko – Zdravotnícky spotrebný materiál – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Popis
Tento zmluvný kontrakt má za predmet dodávku štandardných lekárskych zariadení pre urologické, tráviacie a gynekologické oblasti pre Združenie univerzitných nemocníc Champagne, ktorých beneficiačnými zariadeniami sú Universitná nemocnica Reims, Nemocnica Léon Bourgeois v Châlons-en-Champagne, Nemocnica Auban-Moët v Épernay a Združenie nemocníc Sud Ardennes (GHSA) v Rethel-Vouziers. Zmluvný kontrakt má formu rámcovej zmluvy s objednávkovými listami v zmysle 2. odstavca článku R.2162-2 Zákona o verejnom objednávaní, ktorý sa vykonáva vydávaním postupných objednávkových listov v podmienkach stanovených v článkoch R.2162-13 a R.2162-14 Zákona o verejnom objednávaní. Rámcová zmluva s objednávkovými listami je uzatvorená bez minimálneho, ale s maximálnym množstvom. Odhadované a maximálne ročné množstvá sú uvedené v ročnom katalógu potreieb, ktorý je priložený k Zmluvným technickým podmienkám (príloha č. 2 k ZTP), ktoré sú vo voľnom prístupe na webe https://www.marches-publics.gouv.fr. Ročné maximálne množstvo nemôže presiahnuť 400% z množstva určeného aplikáciou jednotkových cien na odhadované množstvá. Zmluva je rozdelená na 68 položiek, ktoré sú podrobne uvedené v „Ročnom katalógu potreieb“ (príloha č. 2 k ZTP).
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancúzskoSpectroscopy devicesDeadline za 3 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancúzskoRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline za 52 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrancúzskoPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline za 34 dniPublikované 02. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrancúzskoPharmaceutical productsMedical consumablesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026