Lengyelország – Ortopédiai kellékek – Sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza stawu kolanowego pierwotna i rewizyjna wraz z utworzeniem depozytu
Popis
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów do zabiegów ortopedycznych – endoproteza stawu kolanowego pierwotna i rewizyjna wraz z utworzeniem depozytu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi należeć do grupy wyrobów medycznych w rozumieniu ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 ze zm.) i rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać wszelkie niezbędne dopuszczenia do użytkowania w placówkach służby zdrowia zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej. Zaoferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać oznakowanie CE oraz ważne dokumenty pozwalające na dopuszczenie do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i używanie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, w tym w szczególności Certyfikat wydany przez jednostkę notyfikowaną oraz Deklaracje Zgodności.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPoľskoMedical consumablesDeadline za 26 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w KrakowiePoľskoLaboratory reagentsAnalysersDeadline za 8 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – 208/PN/2026 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych na potrzeby całego szpitala dla UCK
Uniwersyteckie Centrum KlinicznePoľskoMedical consumablesCollector and collection bags, drainage and kitsAdministration setsDeadline za 15 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – DZP.242.395.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUPoľskoMedical equipmentsOrthopaedic implantsDeadline za 15 dniPublikované 02. 9. 2026