Späť na vyhľadávanie
Tento tender vypršal.
Lengyelország – Diagnosztikai készletek – Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w GdańskuPoľskoZverejnené dňa 28. 5. 2026
Dátum splatnosti minulPopis
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Kódy CPV
Diagnostic kits
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPoľskoMedical consumablesDeadline za 26 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w KrakowiePoľskoLaboratory reagentsAnalysersDeadline za 8 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – 208/PN/2026 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych na potrzeby całego szpitala dla UCK
Uniwersyteckie Centrum KlinicznePoľskoMedical consumablesCollector and collection bags, drainage and kitsAdministration setsDeadline za 15 dniPublikované 02. 9. 2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – DZP.242.395.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUPoľskoMedical equipmentsOrthopaedic implantsDeadline za 15 dniPublikované 02. 9. 2026