Späť na vyhľadávanie
Taliansko – Predmety osobnej starostlivosti – BANDO ISTITUTIVO DEL SISTEMA DINAMICO DI ACQUISIZIONE (SDA) AI SENSI DELL’ART. 32 DEL D.LGS. 36/2023 PER LA FORNITURA DI PRODOTTI E MATERIALE IGIENICO SANITARIO PER LA PROVINCIA DI BRESCIA E GLI ENTI ADERENTI ALLA CUC “AREA VASTA BRESCIA
PROVINCIA DI BRESCIATalianskoZverejnené dňa 24. 6. 2026
1 028 dni zostávajúPopis
VYZVANIE NA ZRIADENIE DYNAMICKÉHO SYSTÉMU ZAKÚPOK (DSZ) ZA ÚČELOM ZABEZPEČENIA DOPRAVY PRODUKTOV A HYGIENICKÉHO MATERIÁLU PRE PROVINCIU BRESCIA A ORGANIZÁCIE, KTORÉ SA PRIPOJILI K CUC "AREA VASTA BRESCIA" ZA ÚČELOM ZABEZPEČENIA DOPRAVY PRODUKTOV A HYGIENICKÉHO MATERIÁLU PRE PROVINCIU BRESCIA A ORGANIZÁCIE, KTORÉ SA PRIPOJILI K CUC "AREA VASTA BRESCIA"
Kódy CPV
Personal care productsCleaning and polishing productsKitchen equipment, household and domestic items and catering suppliesContainers for waste materialPolythene waste and refuse sacks and bagsSanitary vending machinesMiscellaneous medical devices and productsProtective gear
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LETalianskoMiscellaneous medical devices and productsDeadline za 35 dniPublikované 31. 8. 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeTalianskoLaboratory reagentsDeadline za 48 dniPublikované 31. 8. 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNATalianskoDiagnostic devicesTechnical support servicesDeadline za 50 dniPublikované 31. 8. 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHITalianskoOsteosynthesis devicesDeadline za 31 dniPublikované 30. 8. 2026