Späť na vyhľadávanie
Nemecko – Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby – BIM-Planung EÜ Nauenweg (KIB, TWP, VA) Lph. 1-2, opt. 3-4, 6-7, bei Krefeld
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemeckoZverejnené dňa 04. 6. 2026
Nebol zadaný dátum splatnostiPopis
Plánovacie služby EÜ Nauenweg trasa 2610 km 55,120
Kódy CPV
Architectural, construction, engineering and inspection services
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Kreis Bergstraße - Schul- und Bildungszentrum Ost, Viernheim
Kreis Bergstraße, Eigenbetrieb Schule + GebäudewirtschaftNemeckoEngineering design services for the construction of civil engineering worksArchitectural services for outdoor areasEngineering-design services for traffic installationsTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWNemeckoArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesDeadline za 32 dniPublikované 02. 9. 2026
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)NemeckoProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – GW101 Koppenplatz - Planung Kabeltiefbau
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ MaterialwirtschaftNemeckoArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermín nebol udanýPublikované 02. 9. 2026