Späť na vyhľadávanie
Tento výzvu bolo stiahnutý.
Taliansko – Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia a súvisiace služby (podnikateľské poradenstvo) – Servizi di consulenza finalizzati alla definizione del nuovo modello organizzativo e operativo e allo svolgimento di un assessment manageriale.
Sport e Salute S.p.ATalianskoZverejnené dňa 19. 7. 2026
Dátum splatnosti minulPopis
Telematická otvorená súťaž, rozdelená do dvoch častí, na zverenie služieb konzultácií, ktoré sa zameriavajú na definovanie nového organizačného a operačného modelu a na vykonanie manažerskej analýzy.
Kódy CPV
Business and management consultancy and related services
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteTalianskoCollection agency servicesDeadline za 35 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaTalianskoDesign support servicesSpecialty design servicesDeadline za 32 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluTalianskoArchiving servicesDeadline za 41 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások – Servizio di Rafforzamento e supporto del Mercato del Lavoro e del sistema di inclusione sociale e welfare territoriale in attuazione del PR FSE+ PIEMONTE 2021-2027
Giunta Regionale del PiemonteTalianskoManagement-related servicesDeadline za 47 dniPublikované 02. 9. 2026