Späť na vyhľadávanie
Tento výzvu bolo stiahnutý.
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνGréckoZverejnené dňa 05. 5. 2026
Nebol zadaný dátum splatnostiPopis
Διαδικασίας διαπραγμάτευσης με δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού σε δύο (2) τμήματα: ΤΜΗΜΑ 1: Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού υποστήριξης EURODAC για τις υπηρεσίες του ΥΜΑ, με δοκιμές, θέση σε λειτουργία, εκπαίδευση και εγγύηση. ΤΜΗΜΑ 2: Kεντρική υποδομή EURODAC/NAP, άδειες και υποστήριξη, προσαρμογές ΠΣ Αλκυόνη ΙΙ και ΧΚΑ, καθώς και εξοπλισμός για ΥΠΥΤ και ΕΛ.ΑΣ., με μελέτη, δοκιμές, εκπαίδευση, πιλοτική και παραγωγική λειτουργία.
Kódy CPV
Research and Development services on security and defence materials
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Görögország – Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών προστασίας της διανοητικής ιδιοκτησίας και εμπορικής αξιοποίησης των τεχνολογιών του ΔΠΘ
ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΛΚΕ Δ.Π.Θ.)GréckoResearch and development consultancy servicesEvent servicesPatent and copyright consultancy servicesDeadline za 31 dniPublikované 27. 8. 2026
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών για την υλοποίηση του Υποέργου με τίτλο «Ανάλυση Υφιστάμενης Κατάστασης - Καλές Πρακτικές – Διασυνοριακές Στρατηγικές και Σχέδια – Εξειδικευμένα Συστήματα για την Περιοχή Παρέμβασης του έργου “BREATH” του προγράμματος Interreg VI-A Ελλάδα-Ιταλία (GR-IT) με κωδικό MIS 6022699 και Κωδικό Έργου: 2025ΕΠ60130039, /AA 500185
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣGréckoResearch and development services and related consultancy servicesDeadline za 14 dniPublikované 05. 8. 2026
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – Services for the Design, Development and Analysis of Cybersecurity Indexes
European Union Agency for Cybersecurity (ENISA)GréckoResearch and development services and related consultancy servicesDevelopment consultancy servicesDesign and execution of research and developmentDeadline za 20 dniPublikované 23. 7. 2026
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνGréckoResearch and Development services on security and defence materialsTermín nebol udanýPublikované 17. 5. 2026