Späť na vyhľadávanie
Taliansko – Kompresory – Fornitura, Assistenza Al Montaggio E Manutenzione Full Service Di N.16 Soffianti A Servizio Del Comparto Biologico Dell’impianto Di Depurazione Di Monza San Rocco
Brianzacque S.r.l.TalianskoZverejnené dňa 03. 9. 2026
33 dni zostávajúPopis
Dodávka, montážna a údržbová plná služba pre 16 ventilátorov pre biologický oddelenie čistiarne odpadových vôd v Monze San Rocco
Kódy CPV
Compressors
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Olaszország – Ipari robotok – Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.
Fondazione Istituto Italiano di TecnologiaTalianskoIndustrial robotsDeadline za 14 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Italadagoló automaták – Noleggio full service di erogatori di acqua potabile presso gli insediamenti aziendali della Rai di Roma, Milano e Sedi Regionali
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A. - A/MCT/CTDTalianskoDrinks dispensersVending machinesDeadline za 31 dniPublikované 01. 9. 2026
Olaszország – Emelő-, árumozgató, be- és kirakodógépek – Fornitura 4 sollevatori telescopici - Bacini Montani
Provincia Autonoma di TrentoTalianskoLifting, handling, loading or unloading machineryDeadline za 27 dniPublikované 31. 8. 2026
Olaszország – Gázfejlesztők – Supply, Installation and maintenance of a PEM Electrolyser for Hydrogen Production at JRC Ispra
European Commission, DG JRC - Joint Research CentreTalianskoGas generatorsRepair and maintenance of plantElectrical installation workDeadline za 27 dniPublikované 23. 8. 2026