Späť na vyhľadávanie
Taliansko – Kancelárske a počítacie stroje, vybavenie a spotrebný materiál s výnimkou nábytku a softvérových balíkov – Sistema dinamico di acquisizione della Pubblica Amministrazione per la fornitura di prodotti e servizi per l'informatica e le telecomunicazioni ID 2681
Consip S.p.A. a socio unicoTalianskoZverejnené dňa 17. 6. 2026
Nebol zadaný dátum splatnostiPopis
Táto konanie, vyhlásené spoločnosťou Consip S.p.A. za Ministerstva hospodárstva a financií, má za predmet zriadenie Dynamického zabezpečovacieho systému verejnej správy pre dodávku informatických a telekomunikačných produktov a služieb, rozdelených do kategórií tovaru podľa toho, čo je bližšie uvedené v Kapitole nákladov.
Kódy CPV
Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Fornitura di sistemi di rete dati - Edificio U10
Area Approvvigionamenti Beni e Servizi - Settore Gare Beni e Servizi: Ufficio Gare, Ufficio Procedure NegoziateTalianskoComputer-related equipmentSoftware supply servicesSystem and support servicesDeadline za 42 dniPublikované 03. 9. 2026
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. CaporaleTalianskoComputer equipment and suppliesDeadline za 13 dniPublikované 27. 8. 2026
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIATalianskoPaper stationery and other itemsDeadline za 26 dniPublikované 24. 8. 2026
Olaszország – Papíráruk – PROCEDURA APERTA PER LA PER LA FORNITURA DI CANCELLERIA FUORI CONVENZIONE INTERCENT-ER
AZIENDA USL DELLA ROMAGNATalianskoStationeryDeadline za 12 dniPublikované 09. 8. 2026