Francúzsko – Služby cestnej dopravy – PRESTATIONS DE TRANSPORT ET RECONNAISSANCE DE FONDS ET SERVICES CONNEXES POUR LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS
Popis
1/ Tento verejný zmluvný výber má za predmet dopravné a bankové služby a príslušné služby pre Régie des Transports Métropolitains. 2/ Tento verejný zmluvný výber je uzavretý podľa postupu s vyjednávaním, v súlade so článkami L2124-3, R2124-4 a R2161-21 do R2161-23 Zákona. 3/ Ide o rámcový dohodu v zmysle článkov L2125-1.1° a R2162-2 a nasledujúcich Zákona. 4/ Rámcová dohoda je uzavretá s jedným hospodárskym subjektom a vykonávaná: - čiastočne vydaním objednávok, pre služby popísané v zmluvných dokumentoch (pod podmienkami stanovených v článkoch R2162-13 a R2162-14 Zákona); - a čiastočne uzavretím následných zmlúv pre potreby, ktorých všetky zmluvné podmienky nie sú určené v dokumentoch rámcovej dohody (v súlade s článkami R2162-7, R2162-11 a R2162-12 Zákona). 5/ V súlade s článkom R2162-4 Zákona je verejný zmluvný výber uzavretý bez minimálneho záväzku a s maximálnym záväzkom na dobu jeho pôvodnej platnosti (2 roky), a to: 3 500 000 EUR bez DPH. Pre každé obdobie predĺženia je maximálny záväzok 1 750 000 EUR bez DPH. 6/ Tento rámcový dohodu je zmluva o poskytovaní služieb. Odvoláva sa na Zborník všeobecných správnych ustanovení pre verejné zmluvné výbery o dodávky a služby (CCAG/FCS), schválený nariadením z 30. marca 2021. Tieto všeobecné dokumenty sú považované za známe podnikateľom a nie sú v tomto doklade poskytnuté. 7/ Pôvodná platnosť rámcovej dohody je dva (2) roky od dátumu jej oznámenia. Je možné ju predĺžiť štyri razy automaticky, pokiaľ RTM nevyhlasí opačné rozhodnutie písomne, s predpovedaným upozornením 3 mesiacov pred koncom, dopisom s potvrdením o doručení. Každé predĺženie trvá jeden (1) rok, čo znamená maximálny potenciálny trvanie šesť (6) rokov. 8/ V štádiu podania ponúk sú dokumenty, ktoré sú poslané s Oznámením o verejnom zmluvnom výbere (AAPC) uvedené v "Príprave ponúky" v Príprave ponúky priloženom ako príloha k AAPC. Kandidáti musia poslať svoju ponuku (a svoju ponuku v neskoršom štádiu) elektronicky cez web www.achatpublic.com. V neskoršom štádiu RTM poskytne kandidátom, ktorí sú povolaní na podanie ponuky, úplný Dossier de Consultation des Entreprises (DCE) cez web www.achatpublic.com, ktorý poskytne týmto kandidátom podmienky na stiahnutie. Kandidáti musia poslať svoju ponuku elektronicky cez web www.achatpublic.com.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancúzskoRoad transport servicesTermín nebol udanýPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancúzskoRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline za 32 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancúzskoRoad transport servicesDeadline za 30 dniPublikované 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrancúzskoPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline za 55 dniPublikované 02. 9. 2026