Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Elektrosebészeti generátorok és fogyóanyagok
Popis
Adásvételi szerződés a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére Elektrosebészeti generátorok és fogyóanyagok beszerzése 2részben 1.rész 3db elektrosebészeti generátor+fogyóanyag A készülékkel szemben támoasztott igények, követelmények: Nagyteljesítményű, nagyfrekvenciás sebészeti vágó-koaguáló készülék nyitott és laporoszkópos sebészeti beavatkozások elvégzésére, monopoláris, bipoáris és szövetegyesítési funkcióval. Monopoláris vágás: Monopoláris vágási üzemmódok száma min. 3 Speciális monopoláris vágás-koagulálás funkció lehetősége 25%-os működési ciklussal minimum 200 W-os max. teljesítménnyel Automatikusan szabályozott vágási teljesítmény maximuma legyen minimum 300 W Monopoláris koagulálás: Monopoláris koagulációs üzemmódon száma legyen minimum 3. Monopoláris koagulációs teljesítmény maximuma legyen minimum 120 W Monopoláris koagulációs megosztható funkcióval, 2 sebész egyszerre, egyidőben tudja aktiválni Bipoláris Üzemmód: Bipoláris koagulációs üzemmódok száma minimum 3. Bipoláris koagulációs teljesítmény maximuma 95 W, minimuma 15 W Bipoláris reszekció: Vágás min 200W teljesítmény, 500 Ω terhelés Koagulálás min 175W teljesítmény, 100 Ω terhelés Autobipoláris üzemmód: Min. 5 féle időbeli késleltetéssel, akár 2,5 sec beállítási lehetőséggel Automatikus START és STOP funkció támogatása, START késleltetése beállítható 0-2,5 sec között min teljesítmény 1W Fogyóanyag Ligasur eImpact záró-szeparáló 10mm 18cm x 6 LF4418 264db Fogyóanyag Ligasure SML JawSealer/Div X6 LF1212 144db Fogyóanyag Ligasure Maryland LAP kézieszköz 37 cm szár LF1937 168db Fogyóanyag Ligasureexact nyitott hasi olló szerű eszköz LF 2019 24db 2.rész 1db Ligasure elektrosebészeti generátor+fogyóanyag A készülékkel szemben támasztott igények, követelmények: Alapkövetelmények: Nagyteljesítményű, nagyfrekvenciás szövetheggesztő/szeparáló készülék nyitott és laporoszkópiás sebészeti vizsgálatok beavatkozások elvégzésére Főbb paraméterek: Automatikus eszközfelismerés RFID modul segítségével 2 mm-nél kisebb oldalirányú hőterjedés Érhegesztés maximum teljesítménye legyen minimum 250 W Szövetegyesítési funkcióhoz 5 és 10 mm-es laporoszkópos eszközök Legalább 8 féle érhegesztő-szeparáló eszköz, különböző beavatkozásokhoz kifejlesztve Laporoszkópos és nyitott, 5 mm-es ér-hegesztő szeparáló eszköz ívelt pofával 7mm átmérőjű erek, artériák, vénák garantáltan biztonságos hegesztése Érhegesztés szakító szilárdságának maximuma, minimum 600mmHg Érhegesztés hangeffekttel jelzett automatikus deaktiválása, a generátor által mért megfelelő szöveti impedancia elérése esetén Nem automatikus, hanem az operatőr döntésétől függő ér-vágás az érhegesztést követően (lehessen eret hegeszteni szeparálás nélkül, illetve lehessen szeparálni heggesztés nélkül) Riasztás és érhegesztés megszakítása túl vastag szöveg befogása esetén, idegen anyag észlelésekor és szövet nélküli aktiváláskor Egyéb termékjellemzők Szoftveres frissítési lehetőség USB kábel segítségével, internet kapcsolat nélkül Egyszerű használat érdekében programozhatóság lehetősége nélkül használat Egyszerű használat érdekében egy gombos rendszer be és kikapcsoláshoz Eszközfelismerő rendszer automatikus energiaszint beállítással Hátoldalról állítható hangerősség Riasztási hangerő min 65 dB, működési hangerő min 45dB Súly: max 5,5kg Garancia mind 12 hónap Szövetheggesztő/szeparáló tartozékok Szövetheggesztő-szeparáló eszköz nyitott hasi műtétekhez, min 33mm vágáshosszal és min 35 mm-es hegesztési hosszal Szövetheggesztő-szeparáló eszköz, 5mm-es átmérőjű szárral, laporoszkópos műtétekhez, min 17 mm-es vágáshosszal és min 19 mm-es hegesztési hosszal, ívelt pofával, szárba épített aktiválógombbal. Szárhossz: 37 cm Szövetheggesztő-szeparáló eszköz nyitott (thyroid, nodus, panreas) műtétekhez ívelt fejjel, összesen egy mozdulattal történő szövetmegragadás és hegesztéssel, min 14 mm vágáshosszal és min 16 mm hegesztési hosszal Szövetheggesztő-szeparáló eszköz, 10 mm átmérőjű szárral, laporoszkópos műtétekhez min 18 mm vágáshosszal és min 20 mm heggesztési hosszal. Szárhossz: 37 cm Fogyóanyag Ligasure Atlas eh. lapar.zárószep. 10mmX37cm LS1037 98db Fogyóanyag Sonocision 39 cm kézi eszköz hajl., vezet.nélkül SCDA39 12db Nyertes ajánlattevő vállalja az elektrosebészeti generátorok leszállítását, üzembehelyezését, betanítását legfeljebb 3 fő részére egy alkalommal legfeljebb 1 óra időtartamban a szerződés hatálybalépését követő 120 naptári napon belül, továbbá a fogyóanyagok tekintetében azok leszállítását 24 hónapon belül. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. A megajánlott eszközöknek orvostechnikai eszközöknek kell lenniük, ezért meg kell felelnie az MDR (2017/745 EU rendelet) orvostechnikai eszközökre és a 4/2009. (III.17.) EüM rendeletben előírt követelményeknek, azoknak rendelkezniük kell gyártói megfelelőségi nyilatkozattal és - ha az orvostechnikai eszköz forgalomba hozatalához az orvostechnikai eszközökről szóló rendelet alapján szükséges - CE megfelelőség értékelési tanúsítvánnyal. A CE megfelelőségi tanúsítványokat, illetőleg a gyártói megfelelőségi nyilatkozatokat az ajánlathoz kereskedelmi ajánlatként csatolni szükséges.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Magyarország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – Kontrasztanyag beszerzés
Nagykanizsai Kanizsai Dorottya KórházMaďarskoMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsDeadline za 38 dniPublikované 03. 9. 2026
Magyarország – Laboratóriumi reagensek – Vegyifelderítő műszerek üzembentartása (2027-2030)
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő RészvénytársaságMaďarskoLaboratory reagentsRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusTermín nebol udanýPublikované 03. 9. 2026
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Endoszkópos fogyóanyagok beszerzése 2.
Pécsi TudományegyetemMaďarskoMedical consumablesDeadline za 19 dniPublikované 03. 9. 2026
Magyarország – Kontrasztanyagok röntgenvizsgálathoz – Kontrasztanyagok beszerzése
Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató KórházMaďarskoX-ray contrast mediaDiagnostics and radiodiagnostic devices and suppliesDeadline za 34 dniPublikované 02. 9. 2026