Taliansko – Rôzne služby – MG P1_19 11/03
Popis
MG P1_19 11/03
Zverejnenie o verejnom obchode
Dodávateľ: Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Kontaktné osoby:
- Mgr. Mária Nováková, e-mail: [email protected], tel.: +421 2 595 61 111
- Ing. Peter Šimon, e-mail: [email protected], tel.: +421 2 595 61 112
Zverejnenie o verejnom obchode je dostupné na webe TED:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:444444-2023:TEXT:SL:HTML
Zverejnenie o verejnom obchode je dostupné na webe Ministerstva financií SR:
https://www.financie.sk
Zverejnenie o verejnom obchode je dostupné na webe Úradu verejného obchodu SR:
https://www.uvosr.sk
Dátum zverejnenia: 11.03.2023
Oznámenie o verejnom obchode
Zverejnenie o verejnom obchode sa týka dodávky a inštalácie nových počítačov pre Ministerstvo financií SR.
Poznámka: Zverejnenie o verejnom obchode je dostupné iba v slovenskom jazyku.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Olaszország – Temetői és halotthamvasztási szolgáltatások – SERVIZIO PER LA GESTIONE, CONDUZIONE E MANUTENZIONE ORDINARIA DELL’IMPIANTO DI CREMAZIONE DI PIAZZA CIPRESSI A CINISELLO BALSAMO PER LA DURATA DI 24 MESI
Comune di Cinisello BalsamoTalianskoCemetery services and cremation servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026
Olaszország – Gyógyfürdői szolgáltatások – Procedura aperta per conto del Comune di Bagni di Lucca per la concessione, in finanza di progetto, della gestione dello Stabilimento Termale ‘Jean Varraud’, previa progettazione ed esecuzione di interventi di salvaguardia, recupero e valorizzazione
AMMINISTRAZIONE PROVINCIALE DI LUCCA - Servizio Centro Unico Gare, Centrale unica di committenza, Provveditorato, Archivio e ProtocolloTalianskoSpa servicesDeadline za 33 dniPublikované 02. 9. 2026
Olaszország – Áthelyezési, költöztetési szolgáltatások – SERVIZIO DI TRASLOCO, FACCHINAGGIO E MOVIMENTAZIONE DI MATERIALI E ARREDI PRESSO LE STRUTTURE DELL’A.S.L. TO3
ASL TO3TalianskoRelocation servicesDeadline za 49 dniPublikované 02. 9. 2026
Olaszország – Ebtenyésztési szolgáltatások – Procedura aperta, ex art. 71 del D.Lgs 36/2023, per l’affidamento del "Servizio di ricovero, custodia e mantenimento dei cani randagi pericolosi, catturati sul territorio del Comune di Castellammare di Stabia" da aggiudicarsi con il criterio dell’offerta economicamente più vantaggiosa con il prezzo fisso, ai sensi dell'art. 108 del D.Lgs. 36/2023 ss.mm.ii..
Comune di Castellammare di StabiaTalianskoDog kennel servicesDeadline za 25 dniPublikované 01. 9. 2026