Švajčiarsko – Rekreačné, kultúrne a športové služby – Vergabe "Kommunikationsleistungen" der Special Olympics World Winter Games Schweiz 2029 im selektiven Verfahren
Popis
Švajčiarsko získalo zmluvu na organizovanie a uskutočnenie Special Olympics World Winter Games Switzerland 2029. Special Olympics World Winter Games, ktoré sú druhou najväčšou zimnou športovou udalosťou po Olympijských zimných hrách, sa uskutočnia od 10. do 18. marca 2029. Konajú sa v regiónoch Graubünden a Zürich a očakávajú sa až 2 500 športovkyň a športovcov so svojimi príslušnými tímami z viac ako 100 krajín. Pred športovou časťou budú delegácie v 100 švajčiarskych obciach zažiť takzvané Host Town-Program, ktoré má za cieľ vymeniť si športovcov a obyvateľstvo a tiež zahrnuje akklimatizáciu. Special Olympics World Winter Games Switzerland 2029 Local Organizing Committee (LOCWWG2029) je nezisková organizácia, ktorá prevzala plnú zodpovednosť za plánovanie a uskutočnenie World Winter Games Switzerland 2029. V rámci plánovania sa v rámci tejto výzvy hľadá dodávateľ, ktorý bude môcť poskytnúť a vykonať všetky potrebné obsahy, ktoré sú uvedené v zozname výkonov. V rámci tohto výberového konania musí v prvej fáze záujemní uchádzači podať žiadosť o účasti, v ktorej musí dôkazať vhodnosť podľa kritérií uvedených v tejto fáze. Uchádzači, ktorí boli vhodní, budú následne pozvaní na podanie príslušnej ponuky. Minimálny počet uchádzačov, ktorí budú pozvaní na podanie ponuky, je 3, ak sa prihlási a bude hodnotený ako vhodný. Otázky na obsah je možné poslať cez odkaz "Otázky a odpovede" na organizáciu. Technické otázky na obsluhu našej platformy pre zakázky prosím odoslať cez ticked na podporu prevádzkovateľa. Ten je dostupný cez odkaz <https://support.mercell.com/page/s2c-contact-us-german>.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Svájc – Műalkotás – Kunst und Bau, Innenraum | FORUM UZH | Neubau
Hochbauamt Kanton Zürich, Baudirektion, ProjektdiensteŠvajčiarskoWorks of artTermín nebol udanýPublikované 12. 7. 2026
Svájc – Műalkotás – Kunst und Bau, Aussenraum | FORUM UZH | Neubau
Hochbauamt Kanton Zürich, Baudirektion, ProjektdiensteŠvajčiarskoWorks of artTermín nebol udanýPublikované 12. 7. 2026
Franciaország – Múzeumi szolgáltatások – CONCEPTION ET RÉALISATION DE LA SCÉNOGRAPHIE, DU SOCLAGE, DE LA SIGNALÉTIQUE ET DU GRAPHISME DE L'EXPOSITION « OCÉANIE. ÊTRES DE L’EAU » AU CENTRE DE LA VIEILLE CHARITÉ (2 LOTS)
Ville de MarseilleFrancúzskoMuseum servicesMuseum-exhibition servicesDeadline za 22 dniPublikované 02. 9. 2026
Olaszország – Strandszolgáltatások – CUC 15/2026. Procedura aperta per l’affidamento della Concessione in gestione dei servizi connessi alla balneazione sulle spiagge libere con servizi con istallazione su piazzola di sosta, di chiosco per esercizio di somministrazione nel Comune di Sabaudia.
Comune di SabaudiaTalianskoBeach servicesDeadline za 31 dniPublikované 02. 9. 2026