Taliansko – Pokladničné služby – Servizio di tesoreria comunale
Popis
Služba pokladníctva obce. Predmetom súťaže je služba pokladníctva obce Taranto a pozostáva z komplexu operácií spojených s finančnou správou miestnej samosprávy, zameraných na zber príjmov, úhrady výdavkov, ukladanie cenných papierov a hodnotových papierov a na splnenie súvisiacich povinností, ktoré predpisuje zákon, štát, predpisy samosprávy alebo zmluvné normy. Finančná inštitúcia, ktorej sa podarí získať zmluvu, prevzme úlohu pokladníka a stará sa o všetky náklady, ktoré predpisujú zákony a tento kapitol, a prevzíma ich zodpovednosť. Zmluva je na úplné dokončenie a pozostáva z jedného lota, pretože pre charakter služby a špecifické spôsoby vykonávania výkonov je potrebná jednotná a homogénna správa jediným hospodárskym subjektom, aby sa zabezpečil účinný koordinátor činností, ktoré sú predmetom zmluvy, a optimalizácia zdrojov. Celková hodnota zmluvy, ktorá je základom súťaže na obdobie päť rokov, je € 1.600.000,00 (euro jeden milión šesťsto tisíc/00), bez DPH. Do hodnoty, ktorá je základom súťaže, nepatria náklady spojené s predbežnou pokladníckou operáciou (úroky a komisné za disponibilitu), pretože sú možné a závisia od skutočnej aktivácie. Samosprávna jednotka ukončila dávky cenných papierov v pokladníctve obce; preto sa na ''celkovú odmenu za službu pokladníctva a pokladníctva'' považuje za uplatniteľnú výnimka podľa článku 10, odseku 1, bod 1) d.P.R. č. 633/1972 (podľa stanoviska Agenzia delle Entrate Risposta č. 188/2023). Hodnota základom súťaže zahrňuje náklady na pracovnú silu, ktorú zmluvná strana odhaduje na € 203.580,00 na dobu piatich rokov.
Kódy CPV
Dokumenty a odovzdanie
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiTalianskoInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesDeadline za 30 dniPublikované 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUTalianskoInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesDeadline za 15 dniPublikované 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.TalianskoInsurance servicesDeadline za 13 dniPublikované 31. 8. 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIATalianskoInsurance servicesDeadline za 31 dniPublikované 31. 8. 2026