Verejné obstarávania – Cyprus
Tendova sleduje všetky oznámenia TED pre túto krajinu. Nižšie sú naposledy zverejnené zákazky — v úplnom vyhľadávaní filtrujte podľa kľúčového slova, odvetvia a lehoty.
Zdroj údajov: Tenders Electronic Daily (TED) — nadprahové tendery v rámci EU.
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςCyprusFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsDeadline za 36 dniPublikované 31. 8. 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαCyprusCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesDeadline za 27 dniPublikované 31. 8. 2026
Ciprus – Jogi szolgáltatások – ΟΧΣ2/2026 - Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών από εξωτερικούς συμβούλους για την υλοποίηση της πώλησης χαρτοφυλακίου Μη Εξυπηρετούμενων Δανείων («Συναλλαγή»)
Οργανισμός Χρηματοδοτήσεως ΣτέγηςCyprusLegal servicesBusiness and management consultancy and related servicesDeadline za 34 dniPublikované 31. 8. 2026
Ciprus – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη
Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών ΥπηρεσιώνCyprusRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of security equipmentDeadline za 24 dniPublikované 30. 8. 2026
Ciprus – Építési munkák – Αφαίρεση, απομάκρυνση αμιάντων και τοποθέτηση τσίγκων, κεραμιδιών και άλλων εργασιών για τις διάφορες Κυβερνητικές Υπηρεσίες στη Λευκωσία Δ.Τ.Δ.Ε.(Ε.Μ.Λ/σίας) 39/2026
Τμήμα Δημοσίων ΈργωνCyprusConstruction workDeadline za 29 dniPublikované 30. 8. 2026
Ciprus – Közút építése – ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΥ ΔΕΝΕΙΑΣ - ΑΚΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΚΠΣ/19/2025/ΜΚ(Α)
Τμήμα Δημοσίων ΈργωνCyprusRoad construction worksConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workDeadline za 108 dniPublikované 30. 8. 2026
Ciprus – Különleges célú gépjárművek – Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου
ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥCyprusSpecial-purpose motor vehiclesFirefighting equipmentVehicles for the emergency servicesDeadline za 31 dniPublikované 30. 8. 2026
Ciprus – Gépjárművek – Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026
Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων ΕρευνώνCyprusMotor vehiclesUtility vehiclesHeavy-duty motor vehiclesDeadline za 14 dniPublikované 26. 8. 2026
Ciprus – Kromatográfok – UCY-2026-059-ΠΜΜΠ - ULTRA-HIGH PERFORMANCE LIQUID CHROMATOGRAPHY–TANDEM MASS SPECTROMETRY (UHPLC–MS/MS) SYSTEM WITH TRIPLE QUADRUPOLE MASS ANALYZER
University of CyprusCyprusChromatographsMass spectrometerDeadline za 28 dniPublikované 26. 8. 2026
Ciprus – Szennyvízcsatorna-tisztítási szolgáltatások – Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης των αγωγών και φρεατιών του δημόσιου αποχετευτικού συστήματος λυμάτων του Ε.Ο.Α. Πάφου
ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΦΟΥCyprusSewer cleaning servicesGully cleaning and emptying servicesGully cleaning servicesDeadline za 14 dniPublikované 26. 8. 2026