Späť na vyhľadávanie
Taliansko – Účtovnícke a audítorské služby – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNATalianskoZverejnené dňa 16. 7. 2026
14 dni zostávajúPopis
Otevrená konanie rozdelené na lote na zverenie služby revízie účtov a certifikácie projektov financovaných z fondov PNRR Výskum a PNC HLS – TA pre potreby zdravotníckych spoločností oblasti Emilia Centrale (AVEC) a pre Aziende USL - IRCCS Reggio Emilia
Kódy CPV
Accounting and auditing services
Dokumenty a odovzdanie
AI zhrnutie
Prihlásiť sa pre AI zhrnutieContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Súvisiace zákazky
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.TalianskoInternal audit servicesDeadline za 23 dniPublikované 30. 8. 2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.ATalianskoAdvertising management servicesDeadline za 42 dniPublikované 30. 8. 2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOTalianskoMarketing servicesDeadline za 28 dniPublikované 30. 8. 2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoTalianskoTelephone operator servicesDeadline za 30 dniPublikované 30. 8. 2026