Vyhľadávať tendery
Uložiť vyhľadávanieZdroj údajov: Tenders Electronic Daily (TED) — nadprahové tendery v rámci EU.
Vyhľadávanie zahŕňa názov zákazky, popis a názov obstarávateľa.
44 tendery
Görögország – Hirdetési tanácsadási szolgáltatások – Δράσεις ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης Β’ ΦΑΣΗ
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΚΟΙΣΟGréckoAdvertising consultancy servicesAdvertising servicesInternet servicesDeadline za 49 dniPublikované 30. 8. 2026
Görögország – Jogi tanácsadói és Ismeretterjesztő szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών εξειδικευμένης νομικής υποστήριξης για την κάλυψη των αναγκών Διευθύνσεων της Κεντρικής Υπηρεσίας του Οργανισμού»
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΕΟΠΥΥ)GréckoLegal advisory and information servicesDeadline za 28 dniPublikované 27. 8. 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΛΥΣΕΙΣ- ΣΙΔΕΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΞΑΝΘΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ 1 ΕΤΟΥΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣGréckoGuard servicesWashing and dry-cleaning servicesDeadline za 42 dniPublikované 26. 8. 2026
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Υποστήριξης Λειτουργίας της Επιχειρηματικής Μονάδας της ΕΤΑΔ Α.Ε. «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού»
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου Ανώνυμη Εταιρεία (ΕΤΑΔ Α.Ε.)GréckoFacilities management servicesBuilding and facilities management servicesDeadline za 4 dniPublikované 26. 8. 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Υπηρεσίες φύλαξης
ΙΔΡΥΜΑ ΙΑΤΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝGréckoGuard servicesDeadline za 32 dniPublikované 25. 8. 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGréckoGuard servicesDeadline za 28 dniPublikované 25. 8. 2026
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – « ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ » για δύο (2) έτη 2026-2027
Οργανισμός Λιμένων Νομού ΕυβοίαςGréckoFacilities management servicesDeadline za 30 dniPublikované 25. 8. 2026
Görögország – Tervezési tanácsadó szolgáltatások – Εθνικό Παρατηρητήριο για την Πρόληψη και Έγκαιρη Παρέμβαση του Ψηφιακού Εθισμού
Εθνικός Οργανισμός Πρόληψης και Αντιμετώπισης Εξαρτήσεων ( ΕΟΠΑΕ )GréckoDesign consultancy servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportGuidance and counselling servicesDeadline za 28 dniPublikované 23. 8. 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΤΜΗΜΑ 1Β και ΤΜΗΜΑ 2Β της δημόσιας σύμβασης υπηρεσιών με τίτλο: «Στατική φύλαξη Δημαρχείου – Πολιτιστικού, Νέου Αμαξοστασίου Πυλαίας – Πανοράματος και παρακολούθηση των κτιρίων του Δήμου μέσω καμερών και ενός (1) επανδρωμένου περιπολικού για χρονικό διάστημα είκοσι δύο (22) μηνών», Διακήρυξη 13/2026
Δήμος Πυλαίας – ΧορτιάτηGréckoGuard servicesDeadline za 21 dniPublikované 23. 8. 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Ηλεκτρονικός, άνω των ορίων ανοικτός διαγωνισμός για την υλοποίηση του προγράμματος δράσεων προβολής και προώθησης προϊόντων της Περιφέρειας Αττικής στις εκθέσεις του αγροδιατροφικού τομέα για τα έτη 2027-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ Π.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΜΗΜΑ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝGréckoExhibition, fair and congress organisation servicesDeadline za 23 dniPublikované 23. 8. 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ"GréckoGuard servicesDeadline za 22 dniPublikované 18. 8. 2026
Görögország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΜΟΝΟΜΕΤΟΧΙΚΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Ο.Τ.Α. - Μ.ΑΞΙ.Α.ΔΗ.Ζ Α.Ε. Ο.Τ.Α.GréckoSupply services of personnel including temporary staffDeadline za 64 dniPublikované 18. 8. 2026
Görögország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΠΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ, ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΕΠΑ ΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGréckoGeneral management consultancy servicesDeadline za 14 dniPublikované 12. 8. 2026
Görögország – Nyomozóirodák és biztonsági szolgálatok szolgáltatásai – ΔΕΑ-526073_ΠΑΡΟΧΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΛΥΣΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΡΙΣΙΜΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΟΤ (FW, NDR)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GréckoInvestigation and security servicesSecurity servicesDeadline za 14 dniPublikované 12. 8. 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Περίπτερο ΕΟΤ στη Διεθνή Έκθεση Τουρισμού IBTM 2026 (Βαρκελώνη Ισπανίας, 17-19 Νοεμβρίου 2026)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥGréckoExhibition, fair and congress organisation servicesExhibition standsTermín nebol udanýPublikované 12. 8. 2026
Görögország – Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások – Μελέτη για τη στρατηγική διαχείρισης ανθρώπινων πόρων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗGréckoBusiness and management consultancy servicesHuman resources management consultancy servicesDesign consultancy servicesDeadline za 28 dniPublikované 12. 8. 2026
Görögország – Hirdetési és marketingszolgáltatások – Πληροφόρηση των πολιτών και επαγγελματιών για το έργο και τις υπηρεσίες του Ελληνικού Κτηματολογίου
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟGréckoAdvertising and marketing servicesMarketing servicesAdvertising consultancy servicesDeadline za 17 dniPublikované 09. 8. 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Διακήρυξη ηλεκτρονικού ανοιχτού άνω των ορίων Διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών διοργάνωσης του Συνεδρίου "The Homologues Group Meeting 2027"
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝGréckoExhibition, fair and congress organisation servicesDeadline za 21 dniPublikované 05. 8. 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την ανάθεση παροχής υπηρεσιών φύλαξης και ασφάλειας (security)
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.GréckoGuard servicesSecurity servicesInvestigation and security servicesDeadline za 15 dniPublikované 05. 8. 2026
Görögország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – Διακήρυξη ανοιχτού διεθνούς διαγωνισμού άνω των ορίων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝGréckoGeneral management consultancy servicesDeadline za 14 dniPublikované 04. 8. 2026