Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Szlovénia – Építésfelügyeleti szolgáltatások – IZVAJANJE STORITEV GRADBENEGA NADZORA IN INŽENIRINGA PRI PROJEKTU GRADNJE TELOVADNICE PRI OŠ TIŠINA IN PROJEKTU CELOVITE PRENOVE ENERGETSKEGA SISTEMA, KI VKLJUČUJE REKONSTRUKCIJO DVEH KOTLOVNIC ZA POTREBE OBJEKTOV NOVA TELOVADNICA, OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC - PONOVITEV
OBČINA TIŠINASlovenijaObjavljeno dne 27. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Javno naročilo storitev gradbenega nadzora in inženiringa nad projektom gradnje telovadnice pri OŠ Tišina. Nadzor se opravlja nad izvedbo naslednjih dveh javnih naročil: 1. Izbira izvajalca gradnje telovadnice pri OŠ Tišina, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001718/2026-EUe16/01-P04, datum objave: 11. 3. 2026; 2. Pogodbeno zagotavljanje topolote in hladu za potrebe telovadnice pri OŠ Tišina, OŠ Tišina in vrtca, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001717/2026-EUe16/01, datum objave: 11. 3. 2026.
CPV kodi
Construction supervision services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Szlovénia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Idejna zasnova in izdelava dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselja Šmarje pri Jelšah
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeSlovenijaEngineering design servicesRok v 13 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.SlovenijaEngineering servicesRok v 24 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovénia – Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások – Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.SlovenijaConsultative engineering and construction servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Storitve in sistemi za detekcijo nevarnih plinov
NUKLEARNA ELEKTRARNA KRŠKO d.o.o.SlovenijaEngineering servicesRok ni podanObjavljeno na 01. sep. 2026