Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Dozidava stavb – Extension de l'aérogare commerciale et des bureaux administratifs de l'aéroport Figari Sud Corse
Etablissement Public du Commerce et de l'Industrie de CorseFrancijaObjavljeno dne 20. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Pogodba vsebuje opcijske dele, ki so določene v pogodbenem dokumentu. Vsaka partija bo predmet ločene dodaje. Usluge so plačane s fiksnimi cenami.
CPV kodi
Building extension workEarthmoving workStructural steelworksWaterproofing workJoinery workPlastering workGlazing workFloor and wall covering workPaintsLiftsElectricityHeating materialsPlumbing and sanitary worksSign materialsFurniture
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancijaOverhaul and refurbishment workRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancijaSewerage workRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancijaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok v 44 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancijaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok v 23 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026