Preskoči na vsebino
Nazaj na iskanje

Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Cladribin, ATC L04AA40

AOK Bayern - Die GesundheitskasseNemčijaObjavljeno dne 15. feb. 2026
517 dni preostanka

Opis

Ne grede za odprto postopek, temveč za tako imenovani open-house model! Obrazec za odprto postopek se uporablja le zato, ker za open-house model ni obrazca. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house modela, ne podlegajo javnemu nabavu zaradi odsotnosti izbora. Uporaba tega obrazca ne povezuje z javnimi nabavnimi predpisi. AOK Bayern namerava skleniti ne-ekskluzivne popustne pogodbe o učinkovini Cladribin, ATC L04AA40, po § 130c Abs. 1 SGB V z vsemi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji. AOK Bayern vabi vse zainteresirane farmacevtske podjetje, ki izpolnjujejo spodaj navedene pogoj za uveljavljanje, da sklenijo enake in neposredno pogajanje o popustih. Najzgodnejši začetek pogodbe je 01.04.2026, vse pogodbe se končajo 31.03.2028. Sklenitev pogodbe je mogoča v tem času, najkasneje pa 03.02.2028. Pogodbe je mogoče preklicati z eno mesečno opozorilo na koncu meseca. Ob začetku veljavnosti popustne pogodbe, ki jo je sklenila zvezna ali deželna, v okviru odprtega postopka, o zdravilih z učinkovino, ki je predmet pogodbe, open-house pogodbe za ustrezno dobo samodejno prenehajo veljati. Pogodbo bo sklenila z vsemi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji, ki bodo svojo primernost dokazali s popolnoma izpolnjenim in podpisanim samodejnim prijavnikom o zanesljivosti. Farmacevtsko podjetje mora vložiti popolnoma izpolnjeno in podpisano (pogoj za zastopanje podpisnika mora biti vložena izpis iz registra, v nasprotnem primeru je potrebna pooblastila) pogodbo, prilogo "Določitev zdravil, ki so predmet pogodbe" in popolnoma izpolnjen in podpisan samodejni prijavnik o zanesljivosti. Dokumente je mogoče vložiti ali v pisni obliki ročno podpisani ali ELEKTRONIČNI s kvalifikirano elektronsko podpisom. Pisne dokumente v pisni obliki ročno podpisani je potrebno poslati v dveh izvodih v originalu na naslednjo naslov: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONIČNE dokumenti s kvalifikirano elektronsko podpisom so vložiti preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. Ob prejemu popolnih in pravilnih dokumentov do 03. vsakega meseca se začne pogodba naslednjega prvega dne v mesecu, v nasprotnem primeru pa naslednjega prvega dne v mesecu. Pri ročno podpisanih dokumentih v pisni obliki je potrebno predhodno poslati popolne, izpolnjene in podpisane dokumente v skenu na e-poštni naslov [email protected] ali preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de, če so popolni in pravilni originalni dokumenti v papirnati obliki prejeti do 10. meseca pri AOK Bayern, Vergabestelle. Prosim, opazite navodila za izpolnitev, ki so na voljo na www.dtvp.de med nabavnimi dokumenti. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko v prostoru za projekt open-house postopka na portalu www.dtvp.de zahtevajo odklop nabavnih dokumentov. Povezava do portala je v tej objavi. Kot potencialni partnerji pogodbe so v poštev le farmacevtska podjetja. Dokumenti open-house postopka bodo odklopljeni le farmacevtskim podjetjem kot potencialnim partnerjem pogodbe in so strogo zasebni. S zahtevkom za odklop dokumentov potrjujejo podjetja zasebno obravnavo dokumentov.

CPV kodi

Pharmaceutical products

Dokumenti in oddaja

Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AI

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Povezana naročila