Nemčija – Storitve svetovanja na področju zvočne izolacije in prostorske akustike – Gesamtsanierung BG Klinikum Duisburg - Bauphysik
Opis
BG Klinikum Duisburg načrtuje izvedbo celovite prenove, vključno z obnovo varnosti pred požari, v celotnem bolnišničnem stavbu na naslovu Großenbaumer Allee 250, 47249 Duisburg. Tehnična izvedba varnosti pred požari naj bo izvedena na podlagi že izvedenega in odobrenega načrtovanja iz letov 2020/21, z upoštevanjem trenutno veljavne gradbeno zakonodaje, odobrenega koncepta varnosti pred požari ter za zagotavljanje in zagotavljanje ciljev varnosti po BauO NRW 2018. Cilj je, da se že potekajoča obnova varnosti pred požari z dodatnimi potrebnimi tehničnimi, funkcionalnimi in gradbenimi ukrepi združijo v celovit projekt prenove. Načrtovana celovita prenova s temeljito obnovo oddelkov naj bo združena z obnovo varnosti pred požari, obnovo stebrov in odstranjevanjem škodljivih snovi ter vključena v trenutno potekajoče ukrepe. Realizacija naj bo izvedena v 4 ločenih ukrepih, paralelno z obnovo varnosti pred požari, z ločenimi gradbenimi odseki. Končanje vseh ukrepov je načrtovano za 2034. Stroški za gradbeno delo (strošne skupine 300 in 400, DIN 276) bolnišnice ocenjujejo na približno 42,7 milijona evrov brutto. Vsebina te javne nabave so načrtovalne storitve za gradbeno fiziko, stopnje 1 - 7 po prilogi 1 do § 3 odstavek 1 HOAI 2021 s področji toplotne zaščite in energetske bilance (Ziff. 1.2.3), gradbeno akustika/zaščita pred hrupom (Ziff. 1.2.4) in prostorna akustika (Ziff. 1.2.5) za izvedbo gradbenega projekta. Podrobnejši podatki so na voljo v naslednji opisu.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planung UW Südost Faulmannstraße Magdeburg
Städtische Werke Magdeburg GmbH & Co. KGNemčijaEngineering design servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Stadt Neuötting - Erweiterung Max-Fellermeier-Grund- u. Mittelschule - Objektplanung Gebäude LPH 1-9
Stadt NeuöttingNemčijaArchitectural, engineering and planning servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – SV-JWA-260803-012 - Ausbauvorhaben Föhringer Ring, Baugrunduntersuchungen & Baugrundgutachten
SWM Infrastruktur GmbH & Co. KGNemčijaEngineering design servicesRok v 19 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Objektplanung Ingenieurbauwerke LWL Trassen
Staatliches Bauamt Erlangen-NürnbergNemčijaEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026